Boekingen
"Flipper's Musicevents" is een door het Ministerie erkend officieel boekingskantoor. Met als licentienummer : VG 1556/BA
GRAAG BIEDEN WIJ U EEN AANTAL UNIEKE CONCEPTEN AAN VOOR BOEKINGEN IN VLAANDEREN EN DAARBUITEN!MET ALS EXCLUSIEVE ARTIEST : ® "The DjemBé Prince "
Bent u Artiest? En wenst u samen te werken met ons kantoor en of onze artiest/concepten?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
![]() |
|
Bekend van Radio & TV




|
|
Artiest : Info : |
® "The DjemBé Prince" ™ via contactpagina! Terug naar boekingen |
Speel Djembé met
® "The DjemBé Prince" ™
TEAMBUILDING IN HET CIRCUS
De deelnemers worden voor één dag uitbaters van een circusbedrijf: een onderneming die hen met weemoed naar hun kinderjaren doet terugdenken, maar bovenal dient te beschikken over een goed geolied team van medewerkers.
Zal er tijdig een programma worden klaargestoomd? Zullen de artiesten tijdig hun circusnummer onder de knie krijgen? Slagen de marketingmensen erin de tent vol te krijgen voor de avondvoorstelling? Zit de regie en de choreografie goed in elkaar? En bovenal... wordt dit avontuur geen financiële kater?
Tijdens deze dag vol variatie en fun worden de deelnemers begeleid door circusprofessionals. Een ideale formule om een team op elkaar te leren inspelen! Er is keuze tussen workshops : djembé, buikdans, acrobatie, Clownerie enz… Kortom, voor elk wat wils!
Wenst u meer info? Klik dan hier info@flippersmusic.be Terug naar boekingen
® "The DjemBé Prince"
Teambuilding & communicatie" ™
Het goed functioneren binnen een bedrijf vraagt dezelfde vaardigheden, als het musiceren op deze dag. Goed luisteren, alert reageren, meegaan met de stroom of juist eigengereid, solistisch je eigen spoor volgen. Het zijn leerdoelstellingen die hoe dan ook op speelse wijze aan bod komen. Er wordt onvermijdelijk,naast het serieuze werk,door ieder veel gelachen en speels gecorrigeerd! Karaktereigenschappen komen helderder dan ooit aan het licht!
Het eindspektakel,waarbij men voor het eerst met elkaar in het diepe gegooid wordt,geeft een uiterst geconcentreerd concert.Niemand wil uit de toon vallen,hetgeen dan ook niet gebeurt!
Wanneer de slotakkoorden uiteindelijk wegdrijven,is een grote euforie voelbaar!COMMUNICATIE
Djembé - bodyPercussie en/of Zang
- We maken gebruik van djembé instrumenten.
- We gebruiken ons lichaam om percussiegeluiden mee te produceren.
- Zang: Men leert op Afrikaanse wijze geluid maken... niet ingehouden maar direct, helder en open. Om dat te stimuleren worden bewegingen aangedragen. Niet denken maar doen! Eenvoudig en inspirerend! U zal zich verbazen waartoe dit kan leiden… info? zie contactpagina! Terug naar boekingen
® "The DjemBé Prince animatiesessie" ™
|
|
Artiest : Info : |
"The Djembé Prince" via onze contactpagina! Terug naar boekingen |
Striptease acts
Voor al Uw evenementen, shows en projecten,
bieden wij U tevens alle soorten entertainment/animatie aan!
Topkwaliteit en professionaliteit zijn voor ons van uiterst belang!
We zijn hierin dan uiteraard ook zeer selectief -
het is dan ook onze reclame!
Striptease & all erotic entertainment:
Striptease / strip-o-grammen
(solo of met meerdere personen):
vrouwelijk, mannelijk, lesbian, andere nationaliteiten (donkere huidskleur), fat lady (dikke stripster), ...
Special acts
(vuur, slangen, slijpschijven, ...)
Topless-bediening
Paaldansen
Candy girls & lolly boys
Shootergirls/boys
Gogo-dancers
Modelling / figuratie / hostess / fotoshoots
Ladies / Men's night
Coyote Ugly
Sexy bikini carwash
Bodypainting
Oliecatch
Dansers / danseressen
(alsook thema's):
Gogo-dance
Buikdansen
Limbo-dance
Afrikaanse dans (Sjaka Zulu)
Braziliaanse dans
Alle andere werelddansen en choreografieën
Travestieten / drag queens
Goochelaars
Jongleurs
Vuurspuwers (m/v)
Promo (m/v)
Jodelaar
Muzikanten
Zangers / zangeressen
Straat-animatie
Thema-avonden
Kinderanimatie
Wij kunnen alsook zorgen voor
exclusieve styling, maquillage en kleding.
Voor al Uw evenementen/events, feestjes, beurzen, salons, congressen, incentives, conferenties, meetings, bedrijfs/personeelsfeesten, opendeurdagen, promoties, tentoonstellingen, ....
Wij bezorgen U dat tikkeltje meer!
|
'Lash' scoorde reeds diverse top 10 hits in binnen en buitenland. Ze hadden al vele optredens in o.m. België, Noorwegen, Spanje, Nederland. Ze waren o.m. te zien op JIM, TMF, en Tien Om Te Zien... evenals bij de zomertoeren van Donna, Contact en Topradio!
bekend van :
![]() ![]() ![]() |
|
® Djambala ™
De groep werd officieel boven de doopvont gehouden op vrijdag 8 april 2005.
Dit naar aanleiding van de persvoorstelling van het djembéboek dat Filip (alias: “The Djembé Prince”) schreef in oorsprong voor zijn cursisten.
Er word gestreeft naar een goed muzikaal evenwicht binnen de groep.
Het programma van deze popmuziekgroep bestaat uit tal van popcovers en zelfgecomponeerde muziek.
Christine Van Praet & Lutgard Marius (pianocursistes van Filip Turtelboom aan "Flipper's Muziekatelier") zijn actief als keyboardspeelsters en laten zich daarbij op gitaar begeleiden. Zij brengen een auditief en visueel variërend spektakel met muziek, ritmiek en dans. Succes verzekerd!
|
|
Artiest : ® Djambala ™
Info : wenst u meer info over de muziekgroep "Djambala" klik dan hier : http://users.telenet.be/djambala
Nog info? : via onze contactpagina! Terug naar boekingen
|



